En Romantik Dans Müzikleri ve Şarkıları yani dünyanın en muhteşem en güzel en romantik en duygusal ve en duygu dolu müzik listesindeki şarkıları siz değerli okurlarımıza ve müşterilerimize sunmaktan keyif duyuyoruz

En Romantik Dans Müzikleri ve Şarkıları

İlk dans müzikler Türkçe seçilirken bu yıl yani 2022 yılında en popüler olanlardan en geriye doğru olanları sıralıyoruz. Böylece Takdir ederseniz ki filmiyle birlikte eskisinden daha çok insanların hafızasına kazınan Müslüm Gürses\’in Müslüm Baba filmiyle Şarkıları bir hayli beğeni topladı. Özellikle bir dizide ilk dans müziği olarak çalınmasıyla üne kavuştu ve dolayısıyla 2022 yılında Listemizin 1 Numarasında yer almayı başarmıştır. Müslüm Gürses\’in Seni Kalbime Yazdım.

1- Müslüm Gürses Seni Yazdım Kalbime

Ayrıca Müslüm Gürses\’in Seni yazdım Kalbime Adlı Şarkısının sözlerini müziğini çok sevdiniz fakat çok arabesk buldunuz üzülmeyin. Gelgelelim Baha bu şarkıyı sizler için muhteşem romantik bir parçaya yıllar önce çoktan çevirmiş bile. Listemizin 2 numarasında Baha\’dan Seni Yazdım Kalbime adlı şarkının muhteşem diğer versiyonu sizlerle

2. Baha – Seni Yazdım Kalbime

İlk Dans Müzikleri 2022

Şüphesiz Düğünlerde ilk dans müzikleri 2022 olarak internette arattığımız şarkılardan biri olan seçilen esas olarak eski yıllarda İlhan Şeşen\’in Bestesini yaptığı ve Grup Gündoğarken\’den dinlediğimiz sen benim şarkılarımsın adlı güzide romantik dans şarkısını son 2 yıldır Cem Adrian ve Hande Mehan düetiyle yerini koruyarak listemizin 2 numarasında muhteşem yerini almış ve devam ettirmiştir.

3- Cem Adrian & Hande Mehan – Sen Benim Şarkılarımsın

İlaveten Listemizin 4 Numarasında o dillerden düşmeyen şarkısıyla Raviş\’ten Güzel Kadın Adlı Şarkımız Sizlerle!

4-Raviş – Güzel Kadın

Dillerden hiç düşmeyen o muhteşem şarkımız ay tenli kadını unutmak olur mu? Gerçi hepiniz bu şarkıyı duymuş, dinlemiş üstelik sözlerinin ne kadar muhteşem olduğunu öğrenmişsinizdir. Hepimizi muhakkak alıp çok uzaklara götürmüş şüphesiz muhteşem müziği ve sesi ile listemizin 5 numarasında Ufuk Beydemir Adlı Sanatçımızdan Ay Tenli Kadın şarkısı geliyor!

5- Ufuk Beydemir – Ay Tenli Kadın

Nitekim Listemizin 6 numarasında kimsenin çok bilmediği fakat herkesin dinlediği zaman çok sevdiği şarkımız bir şarkımız mevcut. Şarkının aslı Ceylana aittir. Fakat Doğan Can Denizin yorumu ile hem evlilik yıl dönümünde özellikle evlilik teklifinde listenize ekleyebilirsiniz.

6-Doğancan Deniz – Bir Evlilik Şarkısı

2022 Düğün Dans Müzikleri

Aşk ve romantik dans şarkılarının unutulmaz adamı Hakan Altun\’u hiç es geçer miyiz! Şarkılar onunla dile geldi hep. Kısaca yıllardır Birbirinden güzel en romantik 2022 düğün dans müzikleri ve şarkıları \’ nın sahibi kısacası Hakan Altun listemizin 7 numarasında yer sizler için yer alıyor.

7-Hakan Altun – Aşk Bahçemsin

Şimdi Listemizin 8 numarasında son yıllarda özellikle naif sesiyle romantik şarkılarımızın ve ilk dans müzikleri 2022 \’in  vazgeçilmezi olan Bahtiyar Özdemir\’den muhteşem duygu dolu bir şarkı geliyor sizler için. Üstelik Bahtiyar Özdemir ve Ceylan Koynat\’ın düetleri olan yarınım ve bugünüm şarkısını genelde dans ederken isterseniz sevgilinizin gözlerine bakarken romantik dolu dakikalar yaşayarak dinleyebilirsiniz ayrıca huzur dolduran bir şarkı olduğuna emin olabilirsiniz!

8-Bahtiyar Özdemir & Ceylan Koynat – Yarınım Bugünüm

İlk Dans Müzikleri Türkçe

Kimileri Yabancı sever kimileri ise ilk dans müzikleri Türkçe olsun bizim olsun der :). İlk Dans Şarkısı hatta tümüyle bütün dans şarkıları en güzel en romantik dolu dakikaları yaşadığımız zamanlardır sevdiklerimizle. Böylelikle hafızamıza bir ömür kazanır o şarkılar ve nasıl hissettirdikleri. Nitekim o şarkıyı duyduğumuz o güzel anlar gelir hep aklımıza ve şüphesiz sevdiklerimiz gelir. Elbette Bahtiyar Özdemir\’i tek bir şarkı ile bırakacak değiliz yani. Listemizin 9 Numarasında Bahtiyar Özdemir ve Cinare Melikzade \’ den eli güllü dili ballı adlı şarkımız geliyor sizler için.

9-Çinare Melikzade –  Ft. Bahtiyar Özdemir Eli Güllü Dili Ballım

İlk dans Müzikleri 2022 Türkçe kategorisinde o efsane şarkı Eylem Aktaş\’ın yorumuyla sizler için şarkı listemizin 10 numarasında yer alıyor.

10-Eylem Aktaş – Yüreğimden Turu

Hepimizin dillerine düşüp herşeye rağmen yıllardır dilimizden düşmeyen efsane bir şarkı geliyor sizler için Ayla Çelik ve Beyazıt Öztürk\’ün muhteşem düet performansıyla Bağdat Şarkısı sizlerle

11-Ayla Çelik ft. Beyazıt Öztürk – Bağdat

Listemizin 12 numarasında güpgüzel bir şarkı daha geliyor sizler için. Dolayısıyla Kenan doğulunun muhteşem yorumuyla gelinim adlı şarkı sizlerle!

12-Kenan Doğulu – Gelinim

Devamında Listemizin 13 numarasında o dillerden düşmeyen klasik şarkımız aşıklar şehri Kutsi ve Zara\’nın efsane yorumuyla sizlerle

13-Kutsi ft Zara – Aşıklar Şehri

Gelgelim herkesin belki hiç duymadığı bazen de huzur dolu bir sesle kulağımıza çarpan bir müzik yani bir şarkı geliyor bizden size. Üstelik Nil Karaibrahimgil\’in Yorumuyla sizlerle!

14- Nil Karaibrahimgil – Benden Sana

Ek olarak muhteşem romantik efsane sesiyle Ebru Gündeş\’inde seslendirdiği fakat Gökhan Tepe\’ye ait olan ayrıca bazen teşekkür ederim diye bildiğimiz sonucunda muhteşem bir şarkının akustik versiyonu Gökhan Tepe\’nin Yorumuyla Sizlerle

15- Gökhan Tepe – Beyaz (Teşekkür ederim)

İlaveten ülkemizin romantik şarkılarında adı geçen bir diğer sanatçımız olan Orhan Ölmez\’den Damla Damla Adlı Şarkımız Listemizin 16 numarasında sizler için geliyor.

16- Orhan Ölmez – Damla Damla

Tamamıyla klasikleşen şarkılarımızdan biri olan Fikrimin İnce Gülü Adlı Müziğimiz Üstelik Muhteşem sesi ile Sema\’nın Yorumuyla sizlerle!

17-Sema – Fikrimin İnce Gülü

İlk olarak Erol Evginden Yıllar önce dinlediğimiz ve şimdilerde yeni versiyonunda üstelik Kalben Adlı Sanatçımızla düeti olan muhteşem şarkımız Bizim Tango sizlerle!

18- Erol Evgin ft Kalben – Bizim Tango

Romantik Dans Müzikleri Yabancı

Şüphesiz hayatımızın hep en güzel zamanları vardır. Bilhassa Evlilik teklifi, Evlenme Teklifi, Doğum Günü ve Yıl dönümü Gibi muhteşem günlerin hazırlıklarını yaparız. Öyle ki bu güzel günlerimizin eşsiz ve unutulmaz geçmesini isteriz. Dolayısıyla her şeyin en mükemmel olduğu bir gün çalınacak söylenilecek şarkı ve ilk dans müzikleri 2022 yılında önemli bir hale geldiğinden özenle hazırlarız. Böylelikle siz okurlarımıza ve müşterilerimize hiç yorulmaması ve bugünün mükemmel geçmesi için  evlilik evlenme teklifi organizasyonları, düğün giriş dans müzikleri, doğum günü şarkıları, Türkçe ilk dans şarkıları 2022, ilk dans müzikleri Türkçe , ilk dans müzikleri 2022, düğün dans müzikleri, eski dans müzikleri devamında yabancı dans müzikleri başlıkları altında aşağıdaki şarkılardan istediğinizi gönül rahatlığıyla romantik günlerinizde kullanabilirsiniz. Sonuçta Ed Sheeran bu listenin en başında yer alarak 19 numarada sizlerle!

19- Ed Sheeran – Perfect

Hem nikahlarda ayrıca düğünlerde sevgilimizle tango dansı yapabileceğiniz muhteşem şarkı sizler için geliyor.

20- Lola Astanova & David Aaron Carpenter – Tango (Scent of a Woman)

Belli başlı klasikleşmiş şarkılar vardır yıllarca duyduğumuz dinlediğimiz. Bazen yabancı filmlerde duyarız devamında internette denk gelir. Gelgelelim bu klasik şarkılardan biridir. Romantik Dans Müzikleri Yabancı Listemizin 20 numarasında allah rahmet eylesin Whitney Houston geliyor I will always love you yani seni hep seveceğim!

20-Whitney Houston – I will Always Love You

İspanyolların yani İspanya Muhteşem Sanatçısı Enrique Iglesias\’ın Şarkısı şimdi sizlerle!

21-Enrique Iglesias – Hero

https://www.youtube.com/watch?v=koJlIGDImiUDiğer Şubemiz


Instagram


Whatsapp


Youtube


Facebook


Google-plus-square


Twitter


Linkedin

En unutulmaz evlilik teklifi sözleri ve evlenme teklifi sözlerimize bakmak için buraya tıklayabilir ve sizler için tamamen benzersiz hazırladığımız evlenme teklifi sözlerimize tek tek inceleyebilirsiniz


\"en

\"dans

Scroll to Top