Açılış Organizasyonu

Açılış Etkinliği Organizasyonlarında size eşsiz bir deneyim sunuyoruz.

Yeni olan İşletmenizin tanıtımı açısından %100 fayda sağlayan tüm açılış etkinliği organizasyonlarında hiçbir ayrıntıyı atlamadan profesyonel kadromuzla organize halde en önemli gününüze en büyük değeri vererek farkı hissetmenize yardımcı oluyoruz. Açılış Etkinliği Organizasyonlarında size eşsiz bir deneyim sunuyoruz.

Açılış Etkinliği Ultra midi ve mini açılış paketi avantajlarımızdan yararlanmak için iletişime geçmeniz yeterli!

Mersin İşyeri Etkinlikleri Açılışları

https://www.youtube.com/watch?v=smNYOUzAS4c

Bize Ulaşın

Murat Güler- 05346833873

Burak Kırmızıdağ-05362879100 whatsapp

info@smileorganizasyon.com

info@mersinevlilikteklifi.net

infor@mersinyatkiralama.biz

Güvenevler Mahallesi 1901 sokak No:24/A Pozcu Yenişehir/Mersin

Sıksa Sorulan Sorular

1-Organizasyon için hazırlık süreci ne kadar zaman almakta ?

  • Tarih ve Saatiniz kesinleştiği takdirde hazırlık sürecimizi 1 güne bile indirebilmekteyiz.

2-Belirli Hizmetleri mi alabiliyoruz? İstediğimiz her hizmeti verebiliyor musunuz ?

-Siz Değerli Müşterilerimize süreçte yardımcı olmak icin belirli hizmetler verebiliyoruz. Fakat Açılış Etkinliği Organizasyonları için alabileceğiniz hizmetlerde hiçbir sınır yoktur. Sadece Hayal Etmeniz yeterli olacaktır.

Organizasyon Politikamız

Firmamız özel  geceler başta olmak üzere düğün, davet, doğum günü, açılış, fuar, evlilik teklifi, lansman, vb. günlük hayatımızın vazgeçilmez organizasyonlarında siz değerli müşterilerine fikir, alternatif ve çeşitlilik sunarak, sizlerin istekleri doğrultusunda bütçenize uygun başarılı organizasyonlar gerçekleştirmektedir. Bu organizasyonlar da siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti esas alınarak; hayallerinizdeki organizasyonu gerçekleştirmeye, zihninizdeki soruların çözümüne yönelik çalışmalar yapmaktadır. Organizasyon yapısı gereği karmaşık gibi görünen fakat birbirine sıkı sıkı bağlı bir düzen içerisinde işleyen doğru kurulmuş bir sistemdir. Bu sıkı bağlar insan kaynağı ve sınırsız sayıdaki hayal gücünü zorlayan ürün çeşitliliğidir.İster kurumsal, ister bireysel organizasyon olsun her zaman organizasyon konusunda danışabileceğiniz firmamız sizlerle birlikte özenli organizasyonlara imza atmaya ve bu fotoğrafta yer almaya hazırdır.