Anasayfa » Açılış Organizasyonu

Mersin Açılış Organizasyonu

Açılış Organizasyonlarında size eşsiz bir deneyim sunuyoruz.

Yeni olan İşletmenizin tanıtımı açısından %100 fayda sağlayan işyerinizin derneğinizin Ofisinizin tüm açılış etkinliği organizasyonlarında hiçbir ayrıntıyı atlamadan profesyonel kadromuzla organize halde en önemli gününüze en büyük değeri vererek farkı hissetmenize yardımcı oluyoruz. Açılış Etkinliği Organizasyonlarında size eşsiz deneyimler ve daha fazlası için anında sohbet bölümüzden canlı destek alabilir veya hemen iletişime geçebilirsiniz.

Dükkan Açılış Organizasyonu, Mağaza Açılışı , Lokanta açılışı tüm açılışlarınızda arkanıza yaslanıp bizi izlemeniz ve o günün keyfini çıkarmanız yeterli. Açılış Organizasyonu.

İzdiham Yaratmak Bizim İşimiz!

Açılış Etkinliğinizde standart, extralı, premium ve ultra paket avantajlarımızdan yararlanmak için iletişime geçmeniz yeterli!

Açılış Organizasyonu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Tarih ve Saatiniz kesinleştiği takdirde hazırlık sürecimizi 1 güne bile indirebilmekteyiz.

Siz Değerli Müşterilerimize süreçte yardımcı olmak icin belirli hizmetler verebiliyoruz. Fakat Açılış Etkinliği Organizasyonları için alabileceğiniz hizmetlerde hiçbir sınır yoktur. Sadece Hayal Etmeniz yeterli olacaktır.

Balon Süsleme , Şerit veya Kurdela Süsleme, Özel Süsleme, Baskılı Balon, Ses Sistemi, Sunucu, Dj, Animasyon Palyaço Pamuk Prenses vb, Karşılayıcı Hostes, Servis Elemanı, Bando Takımı, Davetiye Çalışması, Sosyal Medya Açılış Günü Kampanyası Oluşturma ve Yayınlama, Fotoğraf Video Çekimi, Drone Çekimi, Tanıtım Filmi, Yiyecek İçecek Hizmetleri , Sahne Kurulumu, Yerel Sanatçı veya Ulusal Sanatçı Menajerliği ve daha sayamadığımız onlarca hizmeti alabilirsiniz.

Scroll to Top