Mersin Yıl Dönümü Organizasyonu

Anasayfa » Mersin Yıl Dönümü Organizasyonu

Sürpriz Yıl Dönümü Filmi


Aşkınıza ve size özel yazılan senaryomuzu
insanlara kelime kelime cümle cümle söyletiyor
Montajını senaryoya göre yapıyor
Ardından bunu kız arkadaşınızla Mersin de gittiğiniz sinemada
Ya da kız arkadaşınızla gittiğiniz herhangi bir
Cafe barda işaretinizle birlikte yayınlıyoruz
Aşağıdaki videodan ayrıntıları ile görebilirsiniz.

 

Yatta Sürpriz Yıl Dönümü

Son dönemlerde mersinde yıl dönümü organizasyonu olarak en popüler sürpriz biçimi olan yatta sürpriz yıl dönümü vip hizmet denizin ortasında romantik anlar canlı klarnet gitar ve yemek eşliğinde unutulmaz anlar yaşatmaktadır. Senaryomuz şu şekildedir:

Kız arkadaşınızı herhangi bir sebepten dolayı mersin marinada size özel süslenmiş yatımıza getiriyorsunuz. Volkanlar konfetiler canlı müzik eşliğinde yatımıza girdiğiniz an sürprizi gerçekleştiriyorsunuz. Bu esnada profesyonel fotoğraflar alıyoruz ve video çekimi yapıyoruz. Daha sonra yat ile 1 saat açılıyoruz ve sizlerde bu esnada canlı müzik eşliğinde yemeğinizi yiyorsunuz ve profesyonel fotoğraflar alıyoruz. İsteğe göre havai fişek hizmeti de vermekteyiz. Aşağıdaki fotoğraflardan ve videodan daha ayrıntılı bir şekilde yatta gerçekleştirdiğimiz sürprizlerin içeriğini görebilirsiniz.

 

 

restoranda sürpriz yıldönümü

Mersin de istediğiniz mekanı seçiyorsunuz gerisini biz yapıyoruz. Ya da anlaşmalı mekanımızda organizasyonumuzu gerçekleştiriyoruz. Mekan süsleme ile yapılan sürprizin ucu açık olduğu için dilediğiniz eklemeyi yada değiştirmeyi yapabilir hatta kendi senaryonuzu kendiniz yazabilir bizlerde size destek olabiliriz. Mekan süsleme ile yapılan sürprizimizin senaryosu şu şekildedir;

Kız arkadaşınızla mekana geliyorsunuz size özel süslenmiş bölüme girerken volkan konfeti canlı müzik eşliğinde sürprizi gerçekleştiriyorsunuz ve profesyonel fotoğraflarınızı alıyoruz. İsteğe göre havai fişek hizmeti de vermekteyiz. Aşağıdaki resimlerden ayrıntıları görebilirsiniz.

KUMSALDA SÜRPRİZ YILDÖNÜMÜ

Yine Son dönemlerde popüler olan kumsalda sürpriz yıldönümümüzün senaryosu ve içeriği şu şekildedir;

Çiftlerimiz hiçbir şey yokmuş gibi Mersin Mezitli de bulunan viranşehir sahilinde gezintiye çıkmaktadır. İşaretle veya irtibat ile birlikte size özel süslenmiş alana doğru geliyorsunuz ve organizasyon bu esnada başlıyor. Volkanlar yakıyoruz konfetiler patlatıyoruz. Canlı müzik eşliğinde sürprizinizi gerçekleştiriyorsunuz. Ardından size özel süslenmiş alanda romantik yemeğinizi canlı müzik eşliğinde yiyorsunuz ve profesyonel fotoğraflarınızı alıyoruz. Aşağıdaki resimlerden sürprizin içeriğini ve ayrıntılarını görebilirsiniz.

© 2022 Smile Organizasyon All Rights Reserved.

mersinde evlenme teklifi