Lüx Yat Kiralama

Anasayfa » Lüx Yat Kiralama

Smile Organizasyon Güvencesi ile Lüx Yat Kiralama Hizmeti ve Detayları

Lüx Yat Kiralama Mersin Merkezde 7 yıldır hizmet veren sektörde tek lider firmamız 700’den fazla çift ve 200’den fazla grubun Mutluluğunu Organize Etmiş ve her geçen gün müşteri gibi düşünmeyi ilke edinmiştir.

Günübirlik ve saatlik yat turları,Tüm Özel Günleri,Nikah,Kına,Nişan,Romantik Sürprizler,Doğum Günü, Evlilik yıl dönümü,Evlilik Teklifi ve daha fazlasını birlikte planlamayı ilk günkü hevesle beklemekteyiz.

Siz Hayal Ediyorsunuz Biz Gerçekleştiriyoruz!

Sıkça Sorulan Sorular

Mersinde Lüx Yat Kiralama ile ilgili hangi etkinlikleri gerçekleştirebilirim?

  • Yat Kiralama ile ile Evlilik Teklifi, Doğum Günü, Yıl Dönümü, Özür Dileme, Sevgililer Günü,Çıkma Teklifi ve aklınıza gelebilecek tüm özel gün organizasyonlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Kaç kişiye kadar yata gelebiliriz kapasite nedir ?

  • Yatımıza max 10 kişiye kadar gelebilirsiniz. Rahatlık açısından tavsiye ettiğimiz kişi sayınız en fazla 8 kişi olmalıdır. Özel günlerinizde başbaşa geçirmenizi öneriyoruz.

Yatımız açılıyor tur yapıyor musunuz ?

  • Evet. Yatımızı tur ile birlikte kiralamaktayız. Dilerseniz Limanda Hareket etmedende sabit kalacak şekilde yatlarımızı kiralayabilirsiniz.

Özel günlerimizde ne gibi hizmetler alabiliyoruz ?

  • Süsleme, volkanlar konfetiler, profesyonel fotoğraf video çekimi, drone hava çekimi, canlı müzik ekibi, Vip araç transfer , havai fişek , yiyecek içecek servis ve alkol, garsoniye ve daha bir sürü aklınıza gelebilecek hizmetlerimizden faydalana bilirsiniz.

Yatınız nereden hangi limandan hareket etmektedir ?

  • Yatımız mersin marina awm içerisindeki yat limanından hareket etmektedir.

İstediğimiz saat ve tarihi rezervasyon yapabiliyor musunuz?

  • Dönem dönem yoğunluk geçirdiğimiz ve belirli saatlere rağbet olduğundan dolayı saat ve tarih konusunda önceden planlandığı takdirde bir sıkıntı yaşanılmamaktadır. Fakat erken rezervasyon yaptırmanız sizin yararınıza olacaktır.

Diğer Online Şubemiz

Tüm Paketler ve Fiyatlar

Tüm Paketlemizi aşağıdaki seçeneklerden inceleyebilirsiniz
Scroll to Top