Yatta Sürpriz

Yatta Sürpriz Ayrıntıları

Sizinle bir saat belirliyoruz. Örnek: 6-7 , 7-8 , 8-9 vb. Ardından kız arkadaşınızı yemek yemek yada bir şeyler içmek bahanesi ile mersin marinadaki size söylenilen sürekli yaptığımız cafe’ye kız arkadaşınızı getiriyorsunuz.organizasyon saatine 10 dakika kala sizinle irtibatlaşarak sanki orda karşılaştığımız yıllar önceden tanışan iki kardeş yada abi kardeş gibi küçük bi tiyatro yapıyoruz. Ardından yatımızın olduğunu söylüyor ve sizi çay içmeye davet ediyoruz sizinde yardımınızla kız arkadaşınızla birlikte yata doğru gidiyoruz. Tam yatın önüne geldiğimiz an Volkanlar yanmaya başlıyor meşaleler yanıyor. Canlı müzik devreye giriyor. Video kaydı alınıyor ve profesyonel fotoğraf çekimi eşliğinde yata girip  teklifinizi gerçekleştiriyorsunuz. Daha sonra yatımız 1 saatlik tur için açılıyor. O esnada resimli pasta içecek ve ikramlardan servis ediyoruz. Müzik yapmaya ve fotoğraf çekmeye devam ediyoruz. Sizler ise anın tadını çıkarıyorsunuz. ve istediğiniz extra hizmeti alabilmektesiniz. Aşağıda en çok müşterilerimizin tercih ettiği hizmetler ile birlikte paketlerimiz sizelere sunulmaktadır.

1. Ekonomik Yatta Sürpriz Paketi

Süsleme, Volkanlar Konfetiler, 1 saatlik Yat Turu , Ses Sisteminden İstenilen Şarkı, Meşrubat, Telefon İle Fhd foto ve video çekimi Hepsi Dahil 600 TL’dir.

2. Mini Yat Paketi

Süsleme, Volkanlar Konfetiler, 1 saatlik Yat Turu , Ses Sisteminden İstenilen Şarkı, Meşrubat, Telefon İle Fhd foto ve video çekimi,Pasta Meşrubat Hepsi Dahil 700 TL’dir.

3. Standart Yat Paketi

Süsleme, Volkanlar Konfetiler, 1 saatlik Yat Turu , Ses Sisteminden İstenilen Şarkı, Meşrubat, Telefon İle Fhd foto ve video çekimi,Pasta Meşrubat,Canlı Müzik, Hepsi Dahil 900 TL’dir.

4. Ultra Yat Paketi

Süsleme, Volkanlar Konfetiler, 1 saatlik Yat Turu , Ses Sisteminden İstenilen Şarkı, Meşrubat, Telefon İle Fhd foto ve video çekimi,Pasta Meşrubat,Canlı Müzik, Sınırsız Profesyonel Fotoğraf Çekimi, Video Çekimi, Drone Hava Çekimi Hepsi Dahil 1300 TL’dir

5. Vip Yatta Sürpriz Paketi

Süsleme, Volkanlar Konfetiler, 1 saatlik Yat Turu , Ses Sisteminden İstenilen Şarkı, Meşrubat, Telefon İle Fhd foto ve video çekimi,Pasta Meşrubat,Canlı Müzik, Sınırsız Profesyonel Fotoğraf Çekimi, Video Çekimi, Drone Hava Çekimi , Evlilik Teklifi Filmi, 20’li Gül Buketi, +1 Saatlik Extra Olmak Üzere Toplamda 2 saatlik Yat Turu, 16 Atarlı Yaklaşık 30 Saniye Süren Havaifişek Gösterisi Hepsi Dahil 2200 TL’dir.

Hangi Paketi Seçerseniz Seçin Alabileceğiniz Tüm Extra Hizmetlerin Fiyat Listeside Aşağıdaki Gibidir.

20’li Gül Buketi=80 TL (Özel Günlere Göre Fiyat Değişkenlik Göstermektedir. Örneğin Sevgililer Gününde 200 TL dir)

16 atarlı yaklaşık 30 saniye süren havaifişek gösterisi 300 TL’dir

36 atarlı yaklaşık 1 dakika süren havaifişek gösterisi 400 TL’dir.

Profesyonel fotoğraf çekimi 200 TL’dir.

Drone Hava Çekimi 250 TL’dir.

Evlilik Teklifi Filmi Montaj Kurgu Dahil 200 TL’dir.

Extra Yat Saatini Artırtma İse Saat Başına 350 TL’dir.

Özel Butik Pastalar İstenirse Özel Fiyat Alınması Gereklidir.

Yemek Kişi Başı 60 TL’dir. İstenilen Menü Seçilebilmektedir

Orta Kalite Yakut Kırmızı Şarap 80 TL’dir. İsteğinize göre sipariş verebilirsiniz.

Dışardan İstediğiniz Hediyeyi Getirebilirsiniz

Maksimum Gelebileceğiniz Kişi Sayısı 6 ‘dir. Fakat baş başa Geçirmeniz Sizin İçin Daha Özel Olacaktır.

Yatta Sürpriz Evlenme Teklifi Organizasyonu
yatta sürpriz
Yatta Paraşütle Evlenme Teklifi