Özel anlarınızı unutulmaz kılmak için buradayız. Organizasyon şirketimizle hayallerinizi gerçeğe dönüştürün. Her detayı özenle planlayan, yaratıcı ve deneyimli ekibimizle özel etkinliklerinizi mükemmelleştirmek için buradayız. Verdiğimiz Hizmetler Doğrultusunda Mersinde evlilik teklifleri, evlenme teklifi organizayonları, Doğum günleri yine mersinde sevgiliye yapılacak tüm sürprizler ile yıldönümleri, ses sistemi ve sahne kiralama, menajerlik hizmetieri, yat kiralama ve yat turu organizasyonları, bekarlığa veda partisi, kurumsal etkinlikler ve daha fazlası için size özel çözümler sunuyoruz.

Profesyonel ve kişiselleştirilmiş hizmet anlayışımızla, etkinliğinizin her aşamasında yanınızdayız. İç mekan veya açık hava etkinliklerinde mükemmel atmosferi yaratmak için görsel ve dekorasyon konusunda uzmanız. Seçkin cateringle işbirliği yaparak damak zevkinize hitap eden lezzetli menüler sunuyoruz.

İşin stresini sizden alarak, sizin için en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Detaylı planlama, zaman yönetimi ve koordinasyon becerilerimizle etkinliğinizi sorunsuz bir şekilde yönetiyoruz. Siz sadece anın tadını çıkarın, gerisini bize bırakın.

Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı yaklaşımımızla, her bir etkinlikte beklentilerinizi aşmak için çalışıyoruz. Sizin için önemli olan anıları ölümsüzleştirmek ve unutulmaz bir deneyim sunmak bizim önceliğimiz.

Organizasyon şirketimizle hayal gücünüzü sınırlamayın. Size özel ve özgün etkinlikler tasarlamak için buradayız. İçeriğiniz, konseptiniz ve bütçeniz ne olursa olsun, size en iyi çözümleri sunmak için profesyonel ekibimizle birlikte çalışıyoruz.

Unutulmaz bir etkinlik için bize ulaşın ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim.

Organizasyon Politikamız

Firmamız özel  geceler başta olmak üzere düğün, davet, doğum günü, açılış, fuar, evlilik teklifi, lansman, vb. günlük hayatımızın vazgeçilmez organizasyonlarında siz değerli müşterilerine fikir, alternatif ve çeşitlilik sunarak, sizlerin istekleri doğrultusunda bütçenize uygun başarılı organizasyonlar gerçekleştirmektedir. Bu organizasyonlar da siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti esas alınarak; hayallerinizdeki organizasyonu gerçekleştirmeye, zihninizdeki soruların çözümüne yönelik çalışmalar yapmaktadır. Organizasyon yapısı gereği karmaşık gibi görünen fakat birbirine sıkı sıkı bağlı bir düzen içerisinde işleyen doğru kurulmuş bir sistemdir. Bu sıkı bağlar insan kaynağı ve sınırsız sayıdaki hayal gücünü zorlayan ürün çeşitliliğidir.İster kurumsal, ister bireysel organizasyon olsun her zaman organizasyon konusunda danışabileceğiniz firmamız sizlerle birlikte özenli organizasyonlara imza atmaya ve bu fotoğrafta yer almaya hazırdır.

Kiralama Politikamız

Birlikte çalıştığımız mekânlar, stüdyolar, dans ekipleri, dj ve gruplar, catering firmaları ve araç kiralama şirketleri ile sağladığımız çözüm ortaklığı sizlere her zaman kaliteli bir hizmet sağlama fikri ile gerçekleşmektedir. Davet ve organizasyonlarınız da sizlerin kiralamış olduğu mekanlarda organizasyon içerisinde gerçekleştirilecek tüm aktivitelerde kıyafet, ikram, personel, ve ekipman hizmeti vermekteyiz.

Rezervasyon Prosedürü

Sizlerden telefon ya da mail yolu ile yaptırmak istediğiniz organizasyon hakkında detaylı bilgi alırız. Sizlerin isteği doğrultusunda organizasyon detaylandırılıp fiyatlandırılır ve sizi bilgilendiririz. Organizasyon küçük çapta bir organizasyon ise telefonda veya mail ile rezervasyonunuz kesinleştirebilir. Organizasyon kapsamlı bir organizasyonsa bizleri işyerimizde ziyaret ederek veya bizzat sizlerin istediği yerde biz sizi ziyaret ederek karşılıklı fikir alışverişi ile organizasyon detaylandırılıp sözleşme yapılır. İhtiyaca göre demo, ürünlerin yerinde tespiti, fotoğraf çalışması, sunumlar ile desteklenir. Tüm organizasyon çeşitlerinde %50 ön ödeme alınmadan organizasyon sözleşmesi yapılmamaktadır.

Kiralama Prosedürü

Sizler seçtiğiniz ürünlerin veya paketlerin bilgilerini bize mail olarak ulaştırdıktan sonra, web sitemizde belirli olan fiyatlar üzerinden rezervasyonu yapılır. Eğer arzu ederseniz işyerimizde ürünleri birebir görebilir ve inceleyebilirsiniz. Ön ödeme ile ürünler adınıza rezerve edilir. Fiyatlara ek olarak belirli bir teminat bedeli tahsil edilir. Ürünler teslim edilirken ödemenin tamamını ve teminat ödemesini yapmış olmanız gerekir.

Tüm kiralama işlerinde %50 ön ödeme alınmadan kiralama sözleşmesi yapılmamaktadır.
Fiyat Politikamız

· Kampanyalar Güncel Kampanya Fiyatlarıdır.

· Rezervasyonu yapılmış ürünlerde sabit fiyat garantisi vardır.

· Fiyatlarda belirli dönemlerde bazı ürünlerde en çok yılda iki kez değiştirilir.

· Tüm müşterilere eşit fiyat uygularız.

· Acenteler özel fiyat avantajından faydalanır.

 

Bize Ulaşın

Telefon

Whatsapp

Eposta

info@smileorganizasyon.com

Çalışma Saatleri

Sabah : 08:30
Akşam: 23:00

Adres

Güvenevlermahallesi 1901 sok Güloğlu Apartmanı Altı no:24/A Yenişehir / Mersin
İSTİKLAL VERGİ DAİRESİ
VERGİ KİMLİK NO: 14444075470

Scroll to Top