Hakkımızda

Organizasyon Politikamız

Firmamız özel  geceler başta olmak üzere düğün, davet, doğum günü, açılış, fuar, evlilik teklifi, lansman, vb. günlük hayatımızın vazgeçilmez organizasyonlarında siz değerli müşterilerine fikir, alternatif ve çeşitlilik sunarak, sizlerin istekleri doğrultusunda bütçenize uygun başarılı organizasyonlar gerçekleştirmektedir. Bu organizasyonlar da siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti esas alınarak; hayallerinizdeki organizasyonu gerçekleştirmeye, zihninizdeki soruların çözümüne yönelik çalışmalar yapmaktadır. Organizasyon yapısı gereği karmaşık gibi görünen fakat birbirine sıkı sıkı bağlı bir düzen içerisinde işleyen doğru kurulmuş bir sistemdir. Bu sıkı bağlar insan kaynağı ve sınırsız sayıdaki hayal gücünü zorlayan ürün çeşitliliğidir.İster kurumsal, ister bireysel organizasyon olsun her zaman organizasyon konusunda danışabileceğiniz firmamız sizlerle birlikte özenli organizasyonlara imza atmaya ve bu fotoğrafta yer almaya hazırdır.

Kiralama Politikamız

Birlikte çalıştığımız mekânlar, stüdyolar, dans ekipleri, dj ve gruplar, catering firmaları ve araç kiralama şirketleri ile sağladığımız çözüm ortaklığı sizlere her zaman kaliteli bir hizmet sağlama fikri ile gerçekleşmektedir. Davet ve organizasyonlarınız da sizlerin kiralamış olduğu mekanlarda organizasyon içerisinde gerçekleştirilecek tüm aktivitelerde kıyafet, ikram, personel, ve ekipman hizmeti vermekteyiz.

Rezervasyon Prosedürü

Sizlerden telefon ya da mail yolu ile yaptırmak istediğiniz organizasyon hakkında detaylı bilgi alırız. Sizlerin isteği doğrultusunda organizasyon detaylandırılıp fiyatlandırılır ve sizi bilgilendiririz. Organizasyon küçük çapta bir organizasyon ise telefonda veya mail ile rezervasyonunuz kesinleştirebilir. Organizasyon kapsamlı bir organizasyonsa bizleri işyerimizde ziyaret ederek veya bizzat sizlerin istediği yerde biz sizi ziyaret ederek karşılıklı fikir alışverişi ile organizasyon detaylandırılıp sözleşme yapılır. İhtiyaca göre demo, ürünlerin yerinde tespiti, fotoğraf çalışması, sunumlar ile desteklenir. Tüm organizasyon çeşitlerinde %50 ön ödeme alınmadan organizasyon sözleşmesi yapılmamaktadır.

Kiralama Prosedürü

Sizler seçtiğiniz ürünlerin veya paketlerin bilgilerini bize mail olarak ulaştırdıktan sonra, web sitemizde belirli olan fiyatlar üzerinden rezervasyonu yapılır. Eğer arzu ederseniz işyerimizde ürünleri birebir görebilir ve inceleyebilirsiniz. Ön ödeme ile ürünler adınıza rezerve edilir. Fiyatlara ek olarak belirli bir teminat bedeli tahsil edilir. Ürünler teslim edilirken ödemenin tamamını ve teminat ödemesini yapmış olmanız gerekir.

Tüm kiralama işlerinde %50 ön ödeme alınmadan kiralama sözleşmesi yapılmamaktadır.
Fiyat Politikamız

· Kampanyalar Güncel Kampanya Fiyatlarıdır.

· Rezervasyonu yapılmış ürünlerde sabit fiyat garantisi vardır.

· Fiyatlarda belirli dönemlerde bazı ürünlerde en çok yılda iki kez değiştirilir.

· Tüm müşterilere eşit fiyat uygularız.

· Acenteler özel fiyat avantajından faydalanır.

 

Scroll to Top