Mersin Ses Sistemi Kiralama

Mersin Mezitli Akdeniz Yenişehir Toroslar Erdemli Silifke Ayaş Tarsus ve Tüm İlçelerimizde;
Profesyonel ses ve müzik sistemi kurulumumuz ile cihazlarınızı kolayca bağlayın.
Tüm hayal ettiğiniz etkinliklerinizde ses ve sahne telaşına düşmeyin. Hizmetlerimiz arasında hi-fi ekipmanları, kablolu kablosuz mikrofon sistemleri, mikser, sahne ışıkları sistemleri, en ünlü dj\’ler, orkestralar gösteriler ve daha nice aktiviteler….
İster 50 kişilik ister 1000 kişilik etkinliği 8 yıllık tecrübemiz ile düzenleyin. 

Yüksek kaliteli ses, ışık ve sahne kurulumu ile mersin şehrinde en iyi konseri veya kutlamayı düğün nişan kına sünnet party açılış kokteyl ve tüm kutlamalarınızı organize etmenize yardımcı olabiliriz. Profesyonel teknisyenlerimiz ile her zaman size hizmet vermeye hazırdır.

Mersinde Profesyonel Ses Sistemi Kiralama Fiyatları

Mersin şehrinde profesyonel ses sistemini en uygun fiyatına kiralayın. Kendi ekipmanınızı taşıma zahmetinden ve ne olacağı bilinmez en önemli olan ses konusundan kurtulun ve etkinliğinizin eksiksiz bir başarıya dönüşmesini izleyin.
Ses Teknisyenlerimiz ve Tonmaisterlarımız, sizlere Profesyonel müzisyenlerden, büyük sahneli etkinliklere konferanstan derslere, Balodan Nişana ve Düğüne Kadar her durumda çalıştırılmış provası yapılmış, denenmiş ve test edilmiş profesyonel bir ses sistemini için gerekli herşeye yardımcı olacaktır. 


Instagram


Whatsapp


Youtube


Facebook


Google-plus-square


Twitter


Linkedin

Scroll to Top