Sürpriz Yıl Dönümü Organizasyonu

Sevdiklerinize o özel anı sunarken yardımcı olmamızı ister misiniz? Aşkınız 3 kat daha artsın ve sonsuz olun!

Mersin Sürpriz Yıl dönümü organizasyonu için Toplamda 5 farklı senaryosu olan çeşitlerimiz aşağıdaki gibidir

1.Sürpriz Yıl Dönümü Filmi

Aşkınıza ve size özel yazılan senaryomuzu insanlara kelime kelime cümle cümle söyletiyor montajını senaryoya göre yapıyor ardından bunu kız arkadaşınızla Mersin de gittiğiniz sinemada yada kız arkadaşınızla gittiğiniz herhangi bir cafe barda işaretinizle birlikte yayınlıyoruz. Aşağıdaki videolardan sürprizin ayrıntıları görebilirsiniz

Mersin Sürpriz Yıl Dönümü Organizasyonu

2.Yatta Sürpriz Yıl Dönümü

Son dönemlerde en popüler sürpriz biçimi olan yatta sürpriz yıl dönümü vip hizmet denizin ortasında romantik anlar canlı klarnet gitar ve yemek eşliğinde unutulmaz anlar yaşatmaktadır. Senaryomuz şu şekildedir:

Kız arkadaşınızı herhangi bir sebepten dolayı mersin marinada size özel süslenmiş yatımıza getiriyorsunuz. Volkanlar konfetiler canlı müzik eşliğinde yatımıza girdiğiniz an sürprizi gerçekleştiriyorsunuz. Bu esnada profesyonel fotoğraflar alıyoruz ve video çekimi yapıyoruz. Daha sonra yat ile 1 saat açılıyoruz ve sizlerde bu esnada canlı müzik eşliğinde yemeğinizi yiyorsunuz ve profesyonel fotoğraflar alıyoruz. İsteğe göre havai fişek hizmeti de vermekteyiz. Aşağıdaki fotoğraflardan ve videodan daha ayrıntılı bir şekilde yatta gerçekleştirdiğimiz sürpriznlerin içeriğini görebilirsiniz.

3.Kumsalda Sürpriz Yıl Dönümü

Yine Son dönemlerde popüler olan kumsalda sürpriz yıl dönümümüzün senaryosu ve içeriği şu şekildedir ;

Çiftlerimiz hiçbir şey yokmuş gibi Mersin Mezitli de bulunan viranşehir sahilinde gezintiye çıkmaktadır. İşaretle veya irtibat ile birlikte size özel süslenmiş alana doğru geliyorsunuz ve organizasyon bu esnada başlıyor. Volkanlar yakıyoruz konfetiler patlaıyoruz. Canlı müzik eşliğinde sürprizinizi gerçekleştiriyorsunuz. Ardından size özel süslenmiş alanda romantik yemeğinizi canlı müzik eşliğinde yiyorsunuz ve profesyonel fotoğraflarınızı alıyoruz. Aşağıdaki resimlerden süprizin içeriğini ve ayrıntılarını görebilirsiniz.

4.İskelede Sürpriz Yıl dönümü

Çiftlerimiz yemek yemek veya içme gezme bahanesiyle mersin muğdat cami karşısındaki iskele civarında gezintiye çıkmaktadır. Belirlediğimiz saatte yıl dönümü yapacak müşterimizle irtibatta kalarak çiftlerimiz iskelenin önüne gelecektir. Ardından volkanlar yanmaya başlayacak ve yürüyüş yolundan size özel süslenmiş masaya doğru geleceklerdir ve canlı müzik devreye girecektir. O anların hd video kaydı alınmaya volkanlar eşliğinde başlanılacak ve sürpriz canlı müzik meşaleler ve volkanlar eşliğinde gerçekleştirecektir.Sürprizden sonra resimli pasta içecek ve ikramlardan servis edilecek canlı müzik devam edecek ve sınırsız profesyonel fotoğraflarınız alınacaktır. Aşağıdaki resimlerden sürprizin içeriğini ve ayrıntılarını görebilirsiniz.

5.Restaurantta Sürpriz Yıl Dönümü

Mersin de istediğiniz mekanı seçiyorsunuz gerisini biz yapıyoruz. Ya da anlaşmalı mekanımızda organizasyonumuzu gerçekleştiriyoruz. Mekan süsleme ile yapılan sürprizin ucu açık olduğu için dilediğiniz eklemeyi yada değiştirmeyi yapabilir hatta kendi senaryonuzu kendiniz yazabilir bizlerde size destek olabiliriz. Mekan süsleme ile yapılan sürprizimizin senaryosu şu şekildedir;

Kız arkadaşınızla mekana geliyorsunuz size özel süslenmiş bölüme girerken volkan konfeti canlı müzik eşliğinde sürprizi gerçekleştiriyorsunuz ve profesyonel fotoğraflarınızı alıyoruz. İsteğe göre havai fişek hizmeti de vermekteyiz. Aşağıdaki resimlerden ayrıntıları görebilirsiniz.

DMCA.com Protection Status